« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Prije podne
1. sat 8.00 – 8.45
2. sat 8.55 – 9.40
3. sat 9.50– 10.35
4. sat 10.40 – 11.25
5. sat 11.30 – 12.15
6. sat 12.20 – 13.05
7.sat 13.10 - 13.50
Poslije podne
0. sat 13.10 – 13.50
1. sat 14.00 – 14.45
2. sat 14.55 – 15.40
3. sat 15.50 – 16.35
4. sat 16.40 – 17.25
5. sat 17.30 – 18.15
6. sat 18.20– 19.05
Razred:6a | Razrednica: Željka Lukadinović | ||||
SAT | PONEDJELJAK | UTORAK | SRIJEDA | ČETVRTAK | PETAK |
0./7. | |||||
1. | Povijest | Hrvatski jezik | Hrvatski jezik | TK*/LK | Glazb.kultura |
2. | Njemački jez. | Sat razrednika | Hrvatski jezik | TK*/LK | Geografija |
3. | Matematika | Povijest | Priroda | Matematika | TZK |
4. | Hrvatski jezik | Matematika | Matematika | Hrvatski jezik | Vjeronauk |
5. | Priroda | Njemački jez. | TZK | Geografija | Vjeronauk |
6. | Njemački jez. | ||||
* u jutarnjoj smjeni | |||||
Razred:6b | Razrednik: Ivica Begović | ||||
SAT | PONEDJELJAK | UTORAK | SRIJEDA | ČETVRTAK | PETAK |
0./7. | |||||
1. | Matematika | Matematika | Priroda | Matematika | Priroda |
2. | Geografija | Engleski jezik | Engleski jezik | Povijest | Hrvatski jezik |
3. | Sat razrednika | TK/LK* | Matematika | Vjeronauk | Hrvatski jezik |
4. | TZK | TK/LK* | Hrvatski jezik | Vjeronauk | Engleski jezik |
5. | Hrvatski jezik | Povijest | Geografija | Hrvatski jezik | Glazb.kultura |
6. | TZK | ||||
* u jutarnjoj smjeni | |||||
Razred:6c | Razrednica: Sanja Lončar | ||||
SAT | PONEDJELJAK | UTORAK | SRIJEDA | ČETVRTAK | PETAK |
0./7. | |||||
1. | TZK | Engleski jezik | Engleski jezik | Hrvatski jezik | Geografija |
2. | Matematika | Matematika | Matematika | Matematika | Priroda |
3. | Hrvatski jezik | Hrvatski jezik | Geografija | Povijest | Povijest |
4. | Vjeronauk | Hrvatski jezik | TZK | TK*/LK | Hrvatski jezik |
5. | Vjeronauk | Sat razrednika | Glazb.kultura | TK*/LK | Engleski jezik |
6. | Priroda | ||||
* u jutarnjoj smjeni | |||||
Razred:6d | Razrednica: Jasna Dujmić | ||||
SAT | PONEDJELJAK | UTORAK | SRIJEDA | ČETVRTAK | PETAK |
0./7. | |||||
1. | Njemački jez. | TK/LK* | Matematika | Povijest | Njemački jez. |
2. | Hrvatski jezik | TK/LK* | Vjeronauk | Hrvatski jezik | TZK |
3. | Priroda | Matematika | Vjeronauk | Hrvatski jezik | Sat razrednika |
4. | Matematika | Povijest | Glazb.kultura | Matematika | Geografija |
5. | TZK | Hrvatski jezik | Priroda | Njemački jez. | Hrvatski jezik |
6. | Geografija | ||||
* u jutarnjoj smjeni |