preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Antun Gustav Matoš" Vinkovci

Login
e-Dnevnik

Kalendar
« Siječanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Raspored zvonjenja

 

 

Prije podne

1. sat     8.00 – 8.45

2. sat     8.50 – 9.35

3. sat      9.50– 10.35

4. sat    10.40 – 11.25

5. sat    11.30 – 12.15

6. sat    12.20 – 13.05

 

Poslije podne

1. sat     14.00 – 14.45

2. sat     14.50 – 15.35

3. sat    15.50 – 16.35

4. sat    16.40 – 17.25

5. sat    17.30 – 18.15

6. sat    18.20– 19.05

Brojač posjetitelja

 

Trenutno je online:

Anketa
Što mislite o uvođenju školske uniforme u našu školu?




Korisni linkovi

Tražilice

Google

Yahoo

Msn
 

 

Enciklopedije

e-pošta

 

Saznaj svoj OIB

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOGA JEZIKA
Autor: Luka Novaković, 13. 3. 2019.

Dana 13. ožujka 2019. u OŠ „A. G. Matoš“ Vinkovci održano je županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika. Natjecanju je pristupilo 40 učenika (15 učenika 7. razreda i 25 učenika 8. razreda).  Privremeni su rezultati Natjecanja vidljivi u privitku.


Županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika 2019. g.

Sjedište povjerenstva, ime i prezime predsjednice povjerenstva, adresa, telefon:

OŠ „Antun Gustav  Matoš“ Vinkovci, Ohridska 21

Gracijela Vukić (predsjednica Povjerenstva) br. mob.: 091/596-6556

Razred ili kategorija natjecanja SEDMI  RAZRED ( 7. r.) 

Rb.

Ime i prezime učenika/ce

Ime škole

Mjesto

Broj županije

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Rea Marinić

OŠ Josipa Kozarca

Vinkovci

16

Ivana Ćorić

76

2.

Mia Pandurović

OŠ Josipa Kozarca

Vinkovci

16

Ivana Ćorić

73

3.

Ana Šokčević

OŠ Antun i Stjepan Radić

Gunja

16

Krešimir Landeka

70

4.

Nikolina Keser

OŠ Matija Antun Reljković

Cerna

16

Jasna Živković

69

5.

Tin Petričević

OŠ Josipa Kozarca

Vinkovci

16

Ivana Ćorić

69

6.

Anđela Erić

OŠ Markušica

Markušica

16

Ljiljana Sladić

68

7.

Lara Šijanović

OŠ Mitnica

Vukovar

16

Vedrana Žutić

66

8.

Hana Pratnemer

OŠ Antun Gustav Matoš

Vinkovci

16

Željka Lukadinović

65

9.

Jakov Maroševac

OŠ Josipa Kozarca

Vinkovci

16

Ivana Ćorić

62

10.

Nika Biljan

OŠ Matija Antun Reljković

Cerna

16

Jasna Živković

62

11.

Zlatko Kordić

OŠ Josipa Kozarca

Vinkovci

16

Ivana Ćorić

61

12.

Mirna Godanj

OŠ Matija Antun Reljković

Cerna

16

Jelena Baličević

56

13.

Lana Trabak

OŠ Josipa Kozarca

Vinkovci

16

Ivana Ćorić

50

14.

Dora Jurčić

OŠ Josipa Kozarca

Vinkovci

16

Ivana Ćorić

48

15.

Ema Marušić

OŠ Mitnica

Vukovar

16

Vedrana Žutić

48

 

Razred ili kategorija natjecanja OSMI RAZRED ( 8. r.)  

Rb.

Ime i prezime učenika/ce

Ime škole

Mjesto

Broj županije

Ime i prezime mentora

Broj bodova

1.

Borna Medo

OŠ Josipa Kozarca

Vinkovci

16

Anamarija Krajinović

75

2.

Ana Blažević

OŠ Ivana Mažuranića

Vinkovci

16

Mirela Klarić

73

3.

Hana Tadić

OŠ Josipa Kozarca

Vinkovci

16

Ivana Radić

72

4.

Klara Lucić

OŠ Antun i Stjepan Radić

Gunja

16

Krešimir Landeka

72

5.

Petar Ristanić

OŠ Trpinja

Trpinja

16

Miloš Ivković

71

6.

Nika Pehar

OŠ Josipa Kozarca

Vinkovci

16

Anamarija Krajinović

71

7.

Mia Mihaela Bušić

OŠ Dragutina Tadijanovića

Vukovar

16

Ivana Veber

70

8.

Lora Šupuković

OŠ Josipa Kozarca

 Vinkovci

16

Anamarija Krajinović

70

9.

Antea Goreta

OŠ Ivana Mažuranića

Vinkovci

16

Mirela Klarić

69

10.

Lorena Škarica

OŠ August Cesarec

Ivankovo

16

Marija Jurić

68

11.

Marija Cindrić

OŠ Matija Antun Reljković

Cerna

16

Verica Špehar-Vratarić

68

12.

Andrea Šimić

OŠ Antun i Stjepan Radić

Gunja

16

Krešimir Landeka

67

13.

Klara Štivić

OŠ Mijat Tomić

Babina Greda

16

Borka Ijazović

65

14.

Nađa Oljača

OŠ Borovo

Borovo

16

Slobodanka Moguš

64

15.

Lara Štrus

OŠ Mitnica

Mitnica

16

Vera Ištuk

63

16.

Sanja Brocić

OŠ Borovo

Borovo

16

Slobodanka Moguš

62

17.

Klara Marjanović

OŠ Fra B. Tome Levakovića

Bošnjaci

16

Nevenka Bertić

62

18.

Valentina Maričić

OŠ Markušica

Markušica

16

Ljiljana Sladić

61

19.

Lana Vrbanus

OŠ I. G. Kovačića

Vinkovci

16

Đurđica Stuhlreiter

60

20.

Natalie Rambousek

OŠ Mitnica

Vukovar

16

Vera Ištuk

60

21.

Andrej Lazić

OŠ Borovo

Borovo

16

Slobodanka Moguš

59

22.

Nikolina Balić

OŠ Ilača-Banopvci

Ilača

16

Senija Komić

59

23.

Marija Lovrinović

OŠ Mate Lovraka

Županja

16

Ruža Mikić

55

24.

Lara Batarilović

OŠ Mate Lovraka

Županja

16

Ruža Mikić

55

25.

Lea Bondža

OŠ Ivana Mažuranića

Vinkovci

16

Mirela Klarić

51

Vinkovci, 13. 3. 2019. g.       

Iskrene čestitke učenicima i mentorima na ostvarenom uspjehu.

Predsjednica Povjerenstva:

Gracijela Vukić, prof.

                       





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju