preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Antun Gustav Matoš" Vinkovci

Login
e-Dnevnik

Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Raspored zvonjenja

 

 

Prije podne

1. sat     8.00 – 8.40

2. sat     8.45 – 9.25

3. sat      9.35– 10.15

4. sat    10.25 – 11.05

5. sat    11.10 – 11.50

6. sat    11.55 – 12.35

7.sat     12.40 - 13.20

 

Poslije podne

0. sat     12.40 – 13.20

1. sat     13.30 – 14.10

2. sat     14.15 – 14.55

3. sat    15.05 – 15.45

4. sat    15.55 – 16.35

5. sat    16.40 – 17.20

6. sat    17.25– 18.05

Brojač posjetitelja

 

Trenutno je online:

Anketa
Što mislite o uvođenju školske uniforme u našu školu?




Korisni linkovi

Tražilice

Google

Yahoo

Msn
 

 

Enciklopedije

e-pošta

 

Saznaj svoj OIB

Predmeti

PREDMETI

Hrvatski jezik:

Kristina Šibonjić

Željka Lukadinović

Ivana Paulić

Gracijela Vukić

Matematika:

Mato Petrović

Katica Janjić

Snježna Petrović

Geografija:

Josip Gašpar

Marko Neferanović

Povijest:

Matija Čavar

Marko Neferanović

Engleski jezik:

Sanja Lončar

Marijana Matorić

Lidija Miklošević

Njemački jezik:

Andrea Maslov / Elvira Jelenić 

Vladimira Vuković

Glazbena kultura:

Mihaela Gjokaj

Kemija:

Vedrana Jukić

Fizika:

Luka Novaković

Priroda/Biologija:

Vedrana Jukić

Ozrenka Meštrović

Informatika:

Luka Novaković

Ivan Jelić

Mihaela Vukolić

Matea Magdić

Tehnička kultura:

Zvonimirka Roth

Tjelesno zdravstvena kultura:

Hrvoje Bašić

Ivan Jukić

Likovna kultura:

Ivan Bogović

Izborni predmeti

Vjeronauk:

Ivica Begović

Tatjana Adžić

Marina Radman-Kelava

Marica Vrkić

 

UČITELJICE

1. – 4.

Teuta Živković

Jasna Lukač

Sandra Mudnić

Ivana Grgljanić

Anamarija Primorac

Sanja Tomičić

Marijana Vučinić

Ivana Balind

Dubravka Karaula

Ksenija Bračić

Zlata Križak-Lozić

Ljiljana Zagorac

Hrvojka Prkačin

Branka Peulić

Nikolina Kostev

 

Učiteljice edukacijski rehabilitatori u posebnim odjelima: 

Barbara
Zadro

Kristina Maskaljević

Sanda Balić

Dalija Šemperović

Maja Mrak 

Martina Goluža

Senka Grlić

Učitelj TZK u posebnim odjelima

Dario Bartulović

Učitelji/ce razredne nastave u posebnim odjelima:

Ivana Stjepanović

Žaklina Živković

Jasmina Vrebić

Josipa Šunjić

Dunja Cvjetićanin

Viktorija Prepolec

Maja Plašć

Lidija Ohis

Marinko Blažinkov

 




preskoči na navigaciju