preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Antun Gustav Matoš" Vinkovci

Login
e-Dnevnik

Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Raspored zvonjenja

 

 

Prije podne

1. sat     8.00 – 8.40

2. sat     8.45 – 9.25

3. sat      9.35– 10.15

4. sat    10.25 – 11.05

5. sat    11.10 – 11.50

6. sat    11.55 – 12.35

7.sat     12.40 - 13.20

 

Poslije podne

0. sat     12.40 – 13.20

1. sat     13.30 – 14.10

2. sat     14.15 – 14.55

3. sat    15.05 – 15.45

4. sat    15.55 – 16.35

5. sat    16.40 – 17.20

6. sat    17.25– 18.05

Brojač posjetitelja

 

Trenutno je online:

Anketa
Što mislite o uvođenju školske uniforme u našu školu?




Korisni linkovi

Tražilice

Google

Yahoo

Msn
 

 

Enciklopedije

e-pošta

 

Saznaj svoj OIB

 

Raspored sati za predmetnu nastvu u školskoj godini 2021./2022.

 

           
Razred: 5a   Razrednica: Zvonimirka Roth  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Hrvatski j. Vjeronauk Engleski j. Hrvatski j. Prirod./Geogr.
2. Hrvatski j. Vjeronauk Engleski j. TZK Prirod./Geogr.
3. TK*/LK Informatika Glazbena k. Engleski j. Geogr./Prirod.
4. TK*/LK Informatika Matematika  Povijest  Hrvatski j.
5. Matematika  TZK Sat razrednika Povijest  Hrvatski j.
6. Matematika      Matematika   
  * u jutarnjoj smjeni      
           
           
Razred: 5b   Razrednica:  Tanja Adžić  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Informatika Povijest  Matematika  TZK Geogr./Prirod.
2. Informatika Povijest  Matematika  Engleski j. Geogr./Prirod.
3. Hrvatski j. TZK Hrvatski j. Hrvatski j. Prirod./Geogr.
4. Matematika  Vjeronauk Hrvatski j. Hrvatski j. Engleski j.
5. TK*/LK Vjeronauk Glazbena k. Matematika  Engleski j.
6. TK*/LK     Sat razrednika  
  * u jutarnjoj smjeni      
           
           
Razred:5c   Razrednik: Ivan Jelić  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. TK*/LK Matematika  Hrvatski j. Povijest  Informatika
2. TK*/LK TZK Hrvatski j. Povijest  Informatika
3. Matematika  Hrvatski j. Geogr./Prirod. TZK Engleski j.
4. Hrvatski j. Hrvatski j. Prirod./Geogr. Engleski j. Glazbena k.
5. Vjeronauk Sat razrednika Prirod./Geogr. Engleski j. Matematika 
6. Vjeronauk     Matematika   
  * u jutarnjoj smjeni      
           
           
Razred:5d   Razrednica: Kristina Šibonjić  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Njemački j. TZK Matematika  Matematika  Njemački j.
2. Njemački j. Matematika  Glazbena k. Informatika Matematika 
3. Vjeronauk Povijest  Prirod./Geogr. Informatika Sat razrednika
4. Vjeronauk Povijest  Geogr./Prirod. TZK TK*/LK
5. Hrvatski j. Hrvatski j. Geogr./Prirod. Hrvatski j. TK*/LK
6. Hrvatski j.     Hrvatski j.  
  * u popodnevnoj smjeni      
           
           
Razred:6a   Razrednica: Vladimira Vuković  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Matematika  Priroda Hrvatski j. TK*/LK Geografija
2. Hrvatski j. Priroda Hrvatski j. TK*/LK Geografija
3. Povijest  Matematika  Sat razrednika TZK Hrvatski j.
4. Povijest  TZK Njemački j. Hrvatski j. Matematika 
5. Njemački j. Vjeronauk Informatika Matematika  Njemački j.
6.   Vjeronauk Informatika Glazbena k.  
  * u jutarnjoj smjeni      
           
           
Razred:6b   Razrednica: Željka Lukadinović  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Geografija Hrvatski j. Informatika TZK Povijest 
2. Geografija Matematika  Informatika Vjeronauk Povijest 
3. Glazbena k. Priroda Matematika  Vjeronauk TK*/LK
4. Hrvatski j. Priroda Engleski j. Matematika  TK*/LK
5. Sat razrednika TZK Hrvatski j. Hrvatski j. Matematika 
6.   Engleski j. Hrvatski j. Engleski j.  
  * u popodnevnoj smjeni      
           
           
Razred:6c   Razrednik: Ivica Begović  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Hrvatski j. Glazbena k. Povijest  Sat razrednika Matematika 
2. Matematika  Hrvatski j. Povijest  Engleski j. Hrvatski j.
3. Geografija Vjeronauk Hrvatski j. Matematika  Engleski j.
4. Geografija Vjeronauk Hrvatski j. TZK Informatika
5. TZK TK*/LK Matematika  Priroda Informatika
6.   TK*/LK Engleski j. Priroda  
  * u popodnevnoj smjeni      
           
           
Razred:6d   Razrednica: Sanja Lončar  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Povijest  Matematika  Informatika Hrvatski j. Hrvatski j.
2. Povijest  TZK Informatika Hrvatski j. Sat razrednika
3. Hrvatski j. Hrvatski j. Vjeronauk Engleski j. Matematika 
4. TZK Engleski j. Vjeronauk TK*/LK Geografija
5. Glazbena k. Priroda Engleski j. TK*/LK Geografija
6.   Priroda Matematika  Matematika   
  * u jutarnjoj smjeni      
           
           
Razred:7a   Razrednica: Gracijela Vukić  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Hrvatski j. Engleski j. Hrvatski j. TK*/LK Sat razrednika
2. Hrvatski j. Engleski j. Hrvatski j. TK*/LK Glazbena k.
3. Biologija Matematika  Matematika  Fizika  TZK
4. Biologija Matematika  TZK Fizika  Geografija
5. Kemija Vjeronauk Povijest  Matematika  Geografija
6. Kemija Vjeronauk Povijest  Engleski j.  
  * u jutarnjoj smjeni      
           
           
Razred:7b   Razrednica: Ivan Bogović  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Matematika  Fizika  Biologija Engleski j. Glazbena k.
2. Matematika  Fizika  Biologija Matematika  Hrvatski j.
3. Kemija Engleski j. Povijest  Hrvatski j. Hrvatski j.
4. Kemija Engleski j. Povijest  Hrvatski j. Matematika 
5. Geografija TK*/LK TZK Vjeronauk TZK
6. Geografija TK*/LK Sat razrednika Vjeronauk  
  * u popodnevnoj smjeni      
           
           
Razred:7c   Razrednica: Mihaela Gjokaj  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Kemija Hrvatski j. Povijest  Hrvatski j. Engleski j.
2. Kemija Hrvatski j. Povijest  Hrvatski j. Engleski j.
3. Geografija TK*/LK TZK Matematika  Matematika 
4. Geografija TK*/LK Glazbena k. Matematika  TZK
5. Biologija Matematika  Vjeronauk Fizika  Sat razrednika
6. Biologija Engleski j. Vjeronauk Fizika   
  * u popodnevnoj smjeni      
           
           
Razred:8a   Razrednica: Vedrana Jukić  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. Glazbena k. Hrvatski j. Vjeronauk Matematika  Kemija
2. TZK Hrvatski j. Vjeronauk Matematika  Kemija
3. TK*/LK TZK Engleski j. Hrvatski j. Matematika 
4. TK*/LK Geografija Sat razrednika Engleski j. Engleski j.
5. Fizika  Geografija Povijest  Biologija Hrvatski j.
6. Fizika  Matematika  Povijest  Biologija  
  * u jutarnjoj smjeni      
           
           
Razred:8b   Razrednica: Andrea Maslov  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. TZK Kemija Njemački j. Sat razrednika Hrvatski j.
2. Glazbena k. Kemija Njemački j. TZK Hrvatski j.
3. Fizika  Hrvatski j. Povijest  Matematika  Biologija
4. Fizika  Matematika  Povijest  Hrvatski j. Biologija
5. TK*/LK Matematika  Vjeronauk Geografija Matematika 
6. TK*/LK Njemački j. Vjeronauk Geografija  
  * u jutarnjoj smjeni      
           
           
Razred:8c   Razrednik: Josip Gašpar  
           
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
0./7.          
1. TK*/LK Vjeronauk Biologija Engleski j. Matematika 
2. TK*/LK Vjeronauk Biologija Geografija Matematika 
3. TZK Matematika  Fizika  Geografija Hrvatski j.
4. Glazbena k.  Hrvatski j. Fizika  Matematika  Hrvatski j.
5. Povijest  Engleski j. Kemija TZK Engleski j.
6. Povijest  Sat razrednika Kemija Hrvatski j.  
  * u jutarnjoj smjeni      
           
preskoči na navigaciju