preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Antun Gustav Matoš" Vinkovci

Login
e-Dnevnik

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Raspored zvonjenja

 

 

Prije podne

1. sat     8.00 – 8.45

2. sat     8.50 – 9.35

3. sat      9.50– 10.35

4. sat    10.40 – 11.25

5. sat    11.30 – 12.15

6. sat    12.20 – 13.05

 

Poslije podne

1. sat     14.00 – 14.45

2. sat     14.50 – 15.35

3. sat    15.50 – 16.35

4. sat    16.40 – 17.25

5. sat    17.30 – 18.15

6. sat    18.20– 19.05

Brojač posjetitelja

 

Trenutno je online:

Anketa
Što mislite o uvođenju školske uniforme u našu školu?




Korisni linkovi

Tražilice

Google

Yahoo

Msn
 

 

Enciklopedije

e-pošta

 

Saznaj svoj OIB

 

Raspored individualnih razgovora s roditeljima učenika razredne nastave

Šk. god. 2020./2021.

Razred Vrijeme za razgovor Ime i prezime  razrednika
1a Srijeda, 3. sat Anamarija Primorac
1b Petak, 2. sat Sanja Tomičić
1c Utorak, 3. sat Marijana Vučinić
1d Srijeda, 3. sat Ivana Balind
2a Utorak, 2. sat Dubravka Karaula
2b Utorak, 4. sat Ksenija Bračić
2c Utorak, 3. sat Branka Peulić
3a Petak, 3. sat Zlata Lozić
3b Četvrtak,  3. sat Ljiljana Zagorac
3c Ponedjeljak,  3. sat Hrvojka Prkačin
4a Utorak, 3. sat Teuta Živković
4b Ponedjeljak,  4. sat Jasna Lukač
4c Četvrtak,  3. sat Sandra Mudnić
4d Ponedjeljak,  2. sat Ivana Grgljanić 

predmetna  nastava

Razred Vrijeme za razgovor Ime i prezime  razrednika
5. a

Petak, 4. sat u parnoj smjeni

Vladimira Vuković
5. b

Četvrtak, 4.  sat u neparnoj smjeni

Željka Lukadinović
5. c

Srijeda, 4. sat u parnoj smjeni

Ivica Begović
5. d

Srijeda, 1. sat u neparnoj smjeni

Sanja Lončar
6. a

Četvrtak, 2.  sat u parnoj smjeni

Gracijela Vukić
6. b

Četvrtak, 5/6.  sat u drugoj smjeni

Ivan Bogović
6. c

Petak, 2. sat u parnoj smjeni

Ivan Jelić
7. a

Ponedjeljak, 5. sat u neparnoj smjeni

Vedrana Jukić
7. b Utorak, 4. sat u parnoj smjeni Andrea Maslov
7. c  Utorak, 4. sat u parnoj smjeni Josip Gašpar
8. a Srijeda, 4. sat u drugoj smjeni Zvonimirka Roth
8. b Četvrtak, 3.  sat u parnoj smjeni Tatjana Adžić
8. c Srijeda, 2. sat u parnoj smjeni Ivan Jukić
8. d Utorak, 3. sat u parnoj smjeni Kristina Šibonjić

 

Predmetni učitelji bez razredništva

 

 

Vrijeme za razgovor Ime i prezime  učitelja
Petak, 2.sat u neparnoj smjeni Mihaela Gjakaj
Petak, 3. sat u parnoj smjeni Matija Čavar

Utorak, 5. sat u neparnoj smjeni

Ivana Paulić
Četvrtak, 3. sat u parnoj smjeni Hrvoje Bašić
Petak, 2. sat u parnoj smjeni Marijana Matorić
Petak, 2. sat u neparnoj smjeni Snježana Petrović
Četvrtak, 3. sat u neparnoj smjeni Mato Petrović
Četvrtak, 4. sat u parnoj smjeni Katica Janjić
Petak, 5. sat u parnoj smjeni Ozrenka Meštrović
Srijeda, 1. sat u parnoj smjeni Lidija Miklošević / Nikolina Marković
Petak, 3. sat u parnoj smjeni Luka Novaković
Utorak, 4. sat u parnoj smjeni Marina Radman-Kelava 
Petak, 3. sat u neparnoj smjeni Marko Neferanović
Ponedjeljak, 3. sat u neparnoj smjeni Mihaela Vukolić
Ponedjeljak, 3. sat u parnoj smjeni Matea Magdić
preskoči na navigaciju