preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Antun Gustav Matoš" Vinkovci

Login
e-Dnevnik

Kalendar
« Siječanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Raspored zvonjenja

 

 

Prije podne

1. sat     8.00 – 8.45

2. sat     8.50 – 9.35

3. sat      9.50– 10.35

4. sat    10.40 – 11.25

5. sat    11.30 – 12.15

6. sat    12.20 – 13.05

 

Poslije podne

1. sat     14.00 – 14.45

2. sat     14.50 – 15.35

3. sat    15.50 – 16.35

4. sat    16.40 – 17.25

5. sat    17.30 – 18.15

6. sat    18.20– 19.05

Brojač posjetitelja

 

Trenutno je online:

Anketa
Što mislite o uvođenju školske uniforme u našu školu?




Korisni linkovi

Tražilice

Google

Yahoo

Msn
 

 

Enciklopedije

e-pošta

 

Saznaj svoj OIB

 

Raspored individualnih razgovora s roditeljima učenika razredne nastave

Šk. god. 2019./2020.

Razred Vrijeme za razgovor Ime i prezime  razrednika
1a Utorak, 3. sat Dubravka Karaula
1b Četvrtak,  4. sat Ksenija Bračić
1c Ponedjeljak,  3. sat Branka Peulić
2a Ponedjeljak,  2. sat Zlata Lozić
2b Petak, 2. sat Ljiljana Zagorac
2c Utorak, 3. sat Hrvojka Prkačin
3a Četvrtak,  3. sat Teuta Živković
3b Utorak, 2. sat Jasna Lukač
3c Utorak, 3. sat Sandra Mudnić
3d Petak, 2. sat Ivana Grgljanić 
4a Ponedjeljak,  3. sat Anamarija Primorac
4b Četvrtak,  4. sat Sanja Tomičić
4c Četvrtak,  3. sat Marijana Vučinić
4d Srijeda, 3. sat Ivana Balind

predmetna  nastava

Razred Vrijeme za razgovor Ime i prezime  razrednika
5 a

Utorak, 4.  sat u neparnoj smjeni

Gracijela Vukić
5 b

Petak, 3. sat u prvoj smjeni

Ivan Bogović
5 c

Četvrtak, 6. sat u parnoj smjeni

Ivan Jelić
6 a

Ponedjeljak, 4. sat u parnoj smjeni

Vedrana Jukić
6 b Ponedjeljak, 2. sat u neparnoj smjeni Andrea Maslov
6 c  Ponedjeljak, 4. sat u neparnoj smjeni Josip Gašpar
7 a Petak, 3. sat u drugoj smjeni Zvonimirka Roth
7 b Utorak, 2.  sat u neparnoj smjeni Tatjana Adžić
7 c Petak, 4. sat u neparnoj smjeni Ivan Jukić
7 d Utorak, 3.  sat u neparnoj smjeni Kristina Šibonjić
8 a Utorak, 4.  sat u parnoj smjeni Ivica Begović
8 b Ponedjeljak, 3. sat u parnoj smjeni Željka Lukadinović
8 c Utorak, 3. sat u neparnoj smjeni Vladimira Vuković
8 d Četvrtak, 4. sat u parnoj smjeni Sanja Lončar

 

Predmetni učitelji bez razredništva

 

 

Vrijeme za razgovor Ime i prezime  učitelja
Ponedjeljak, 4.sat u parnoj smjeni Mihaela Gjakaj
Petak, 4. sat u parnoj smjeni Matija Čavar

Petak, 6. sat u prvoj smjeni

Petak, 0. sat u drugoj smjeni

Ivana Paulić
Četvrtak, 2. sat u neparnoj smjeni Hrvoje Bašić
Četvrtak, 2. sat u neparnoj smjeni Marijana Matorić
Srijeda, 2. sat u parnoj smjeni Snježana Petrović
Utorak, 5. sat u parnoj smjeni Mato Petrović
Srijeda, 5. sat u neparnoj smjeni Katica Janjić
Četvrtak, 4. sat u neparnoj smjeni Ozrenka Meštrović
Ponedjeljak, 3.sat u parnoj smjeni Lidija Miklošević / Tamara Kiš
Srijeda, 4. sat u parnoj smjeni Luka Novaković
Ponedjeljak, 4.sat u neparnoj smjeni Marina Radman-Kelava / Marija Zečević
Utorak, 4. sat u parnoj smjeni Vesna Halász / Sunčica Podolski
preskoči na navigaciju